Cześć

Basia Falkowska

właścicielka, projektantka

Moja przygoda z papeterią rozpoczęła się od przygotowań do mojego własnego ślubu. Dostrzegłam niedosyt na rynku ślubnym projektów naprawdę wysokiej jakości. Papeteria okazała się dla mnie połączeniem idealnym rzeczy, które kocham i które mają dla mnie znaczenie – dobrego designu, malarstwa, celebracji ważnych chwil w życiu oraz estetyki i jakości detali w codziennym otoczeniu. Porzuciłam więc branżę reklamową dla ślubnej.

W swojej pracy zwracam uwagę na każdy detal projektu, kompozycję i dobór krojów pisma. Uważam, że w szczegółach tkwi prawdziwe piękno. Inspiruje mnie głównie przyroda - kwiaty które kocham, oraz podróże w piękne miejsca.

Moją pracę, poza profesjonalnym podejściem, wyróżnia również przejrzysty cennik bez ukrytych kosztów, oraz życzliwa obsługa. Wasze marzenia, potrzeby i terminy są dla mnie zobowiązujące i zawsze robię, co w mojej mocy, by temu sprostać.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, dobrej kuchni oraz sportów wodnych. Mam patent żeglarza jachtowego. W życiu spełniam się również jako szczęśliwa żona oraz mama dwójki dzieci :)

o-mnie