1. Wybierzcie swój motyw z prezentowanych na stronie. Zastanówcie się dokładnie, ile potrzebujecie zaproszeń i dodatkowych elementów papeterii. Zapoznajcie się z REGULAMINEM i wypełnijcie FORMULARZ ZAMÓWIENIA. Jeśli potrzebujecie projektu indywidualnego, po prostu napiszcie maila. Pamiętajcie, że minimalna ilość zaproszeń (karta + koperta) to 25 sztuk (to również limit dla innych elementów papeterii w przypadku, gdy nie zamawiacie zaproszeń).

 

2. Zaraz po otrzymaniu formularza zamówienia robimy wycenę Waszego projektu. Dostaniecie na maila podsumowanie zamówienia z ceną całości, oraz dane do wpłacenia zaliczki. Zaliczka wynosi 50% od ceny na podsumowaniu zamówienia. Zaraz po jej wpłynięciu zaczynamy przygotowywać Wasze projekty.

 

3. W ciągu 7 dni roboczych od daty wpłynięcia zaliczki projekty są gotowe do akceptacji. Dostaniecie je na maila. Sprawdźcie dokładnie, czy wszystko się zgadza. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy nie powstałe po naszej stronie. Jeśli pomyliliście nazwisko cioci, to teraz jest moment, by to wyłapać :) Po Waszej akceptacji projekty idą do produkcji.

 

4. Wasze projekty będą gotowe w ciągu 10 dni roboczych od daty akceptacji projektów. Teraz jest czas na wpłatę drugiej części kwoty za zamówienie. Przyślemy je kurierem na adres podany w formularzu :)

 

 

< wstecz