Jak zamawiać

1.Wybierzcie swój motyw

z prezentowanych na stronie. Zastanówcie się dokładnie, ile potrzebujecie zaproszeń i dodatkowych elementów papeterii. Zapoznajcie się z regulaminem i wypełnijcie formularz zamówienia. Wybierzcie z listy gotowy wzór lub projekt indywidualny. Pamiętajcie, że minimalna ilość zaproszeń (karta + koperta) to 30 sztuk (to również limit dla innych elementów papeterii w przypadku, gdy nie zamawiacie zaproszeń).

2. Wycena

Zaraz po otrzymaniu formularza zamówienia robię wycenę Waszego projektu. Dostaniecie na maila podsumowanie zamówienia z ceną całości, oraz dane do wpłacenia zaliczki. Zaliczka wynosi 50% od ceny na podsumowaniu zamówienia. Zaraz po jej wpłynięciu zaczynam przygotowywać Wasze projekty.

3. Akceptacja

W ciągu 7 dni roboczych od daty wpłynięcia zaliczki projekty są gotowe do akceptacji. Dostaniecie je na maila. Sprawdźcie dokładnie, czy wszystko się zgadza. Nie ponoszę odpowiedzialności za błędy nie powstałe po mojej stronie. Jeśli pomyliliście nazwisko cioci, to teraz jest moment, by to wyłapać. Po Waszej akceptacji projekty idą do produkcji.

4. Produkcja

Wasze projekty będą gotowe w ciągu 10 dni roboczych od daty wpłynięcia drugiej części kwoty za zamówienie. Dostaniecie je kurierem na adres podany w formularzu.